Filter
Ključna riječ filtera:
  • Dell(6)
  • Fujitsu(10)
  • Hp(2)
  • Ibm(2)
  • Intel(18)
  • Artikli na akciji(1)
Cijena: 
Grid  list

Serveri

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • Cable FlexWrap, Cable FlexWrap, Black, hook & loop

    Cable FlexWrap, Cable FlexWrap, Black, hook & loop

    Ostali serveri i oprema

    110,59 Kn

    Artikl je dostupan

    Cable FlexWrap, Cable FlexWrap, Black, hook & loop

    The MANHATTAN mission is to become the global leader in providing the personal computer distributor and reseller with a comprehensive solution for the higher margin areas of their business Accessory Name: Cable FlexWrap External Color: Black Package Type:

    Info
  • Supermicro CBL-SAST-0531 Mini-SAS HD to Mini-SAS HD 80cm,30AWG,12Gb/s

    Supermicro CBL-SAST-0531 Mini-SAS HD to Mini-SAS HD 80cm,30AWG,12Gb/s

    Ostali serveri i oprema

    190,20 Kn

    Artikl je dostupan

    Supermicro CBL-SAST-0531 Mini-SAS HD to Mini-SAS HD 80cm,30AWG,12Gb/s

    Cable Functionality: Mini SAS Cable Number of Wires: 1 American Wire Gauge AWG: 30 AWG Left Connector Type: Mini-SAS HD Left Connector Quantity: 1 Right Connector Type: Mini-SAS HD Right Connector Quantity: 1 Cable Length: 0 8 m Package Type: Other Warranty

    Info
  •  HDD DOD LAD TS 2.5” SSD/HDD SJ25CKR 0TB kit

    HDD DOD LAD TS 2.5” SSD/HDD SJ25CKR 0TB kit

    Ostali serveri i oprema

    201,66 Kn

    Artikl je dostupan

    HDD DOD LAD TS 2.5” SSD/HDD SJ25CKR 0TB kit

    2 5 Store Jet SSD/HDD 0TB kit - 2 - 5 - ladica - Sučelje diska SATA III - Sučelje ladice USB 3 0 - Napajanje preko USB - 7mm to 9 5mm 2 5 Store Jet SSD/HDD 0TB kit - 2 - 5 - ladica - Sučelje diska SATA III - Sučelje ladice USB 3 0 - Napajanje preko USB

    Info
  • 2.5

    2.5" SAS/SATA Tray Caddy For Dell PowerEdge R/T Server Series 13G

    Ostali serveri i oprema

    347,93 Kn

    Artikl je dostupan

    2.5" SAS/SATA Tray Caddy For Dell PowerEdge R/T Server Series 13G

    Accessory Name: 2 5 SAS/SATA Tray Caddy Parent Products: Dell PowerEdge R/T Server Series Package Type: Box Warranty Products returnable: Yes Warranty Term month: Lifetimes Warranty validation Criteria: Serial Number Pack Weight Brutto kg: 0 1 kg Pieces

    Info
  • SRV DOD DELL WINDOWS 2016, 2012 Server CAL (1 User)

    SRV DOD DELL WINDOWS 2016, 2012 Server CAL (1 User)

    Dell

    474,66 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD DELL WINDOWS 2016, 2012 Server CAL (1 User)

    SRV DOD DELL WINDOWS 2016 - 2012 Server CAL 1 User SRV DOD DELL WINDOWS 2016 - 2012 Server CAL 1 User Osnovne karakteristike: Opis: DELL WINDOWS 2016 Server CAL 1 User

    Info
  • Dell EMC Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550mReach - Kit

    Dell EMC Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550mReach - Kit

    Dell

    552,23 Kn

    Artikl je dostupan

    Dell EMC Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550mReach - Kit

    Local Area Network Architecture: 1000Base-SX Gigabit Ethernet Maximum Distance Range: 550 m Package Type: Box Data Transfer Rate: 1 Gbps Optical Wave Length: 850 nm Form Factor: Module Warranty Products returnable: Yes Warranty Term month: 12 months Warranty

    Info
  • SRV DOD LN NET 4x1GB RJ45 LOM

    SRV DOD LN NET 4x1GB RJ45 LOM

    Ibm

    594,00 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD LN NET 4x1GB RJ45 LOM

    ThinkSystem 1Gb 4-port RJ45 LOM mrežni adapter za Thinksystem servere: SR650 - SR630 - SR850 - SR860 - SR950 ThinkSystem 1Gb 4-port RJ45 LOM mrežni adapter za Thinksystem servere: SR650 - SR630 - SR850 - SR860 - SR950 Više informacija na: https://lenovopress

    Info
  • HDD 250GB SATA 6G 7.2K 3.5

    HDD 250GB SATA 6G 7.2K 3.5" ECO for Fujitsu server TX100

    Fujitsu

    738,92 Kn

    Artikl je dostupan

    HDD 250GB SATA 6G 7.2K 3.5" ECO for Fujitsu server TX100

    Device Location: Internal Form Factor: 3 5 Storage Capacity: 250 GB Supports Data Channel: SATA III-600 Rotational Speed: 7200 rpm External Data Bit Rate: 6 Gbps SATA Interface Quantity: 1 SATA Interface Connector Type: SATA 7-pin Parent Products: Fujitsu

    Info
  • Fujitsu NVIDIA Quadro P400 2GB

    Fujitsu NVIDIA Quadro P400 2GB

    Fujitsu

    901,58 Kn

    Artikl je dostupan

    Fujitsu NVIDIA Quadro P400 2GB

    Model: Fujitsu NVIDIA Quadro P400 GPU: 2 GB GDDR5 Frekvencija jezgre: NVIDIA CUDA 256 Memorija: 2 GB GDDR5 Memorijsko sučelje 64-bit Memorijsko Bandwidth 32 GB/s Sučelje: PCI Express 3 0 x16 Maksimalna rezolucija: 3x 4096x2160 @ 60Hz 1x 5120x2880 @ 60Hz

    Info
  • Adaptec by PMC cable, 2282600-R, 12Gb/s SAS HD Cables, 2m

    Adaptec by PMC cable, 2282600-R, 12Gb/s SAS HD Cables, 2m

    Ostali serveri i oprema

    914,41 Kn

    Artikl je dostupan

    Adaptec by PMC cable, 2282600-R, 12Gb/s SAS HD Cables, 2m

    Cable Functionality: SAS Cable Left Connector Type: SFF-8644 Left Connector Gender: Male Left Connector Quantity: 1 Right Connector Type: SFF-8644 Right Connector Gender: Male Right Connector Quantity: 1 Cable Length: 2 m Package Type: Retail Warranty

    Info
  • HDD 500GB SATA 6G 7.2K HOT SWAP 3.5 BC for Fujitsu server TX140

    HDD 500GB SATA 6G 7.2K HOT SWAP 3.5 BC for Fujitsu server TX140

    Fujitsu

    923,66 Kn

    Artikl je dostupan

    HDD 500GB SATA 6G 7.2K HOT SWAP 3.5 BC for Fujitsu server TX140

    Device Location: Internal Form Factor: 3 5 Storage Capacity: 500 GB Supports Data Channel: SATA III-600 Swap Capability: Hot Rotational Speed: 7200 rpm External Data Bit Rate: 6 Gbps SATA Interface Quantity: 1 SATA Interface Connector Type: SATA 7-pin

    Info
  • HD SATA 6G 500GB 7.2K NO HOT PL 3.5

    HD SATA 6G 500GB 7.2K NO HOT PL 3.5" ECO

    Fujitsu

    953,40 Kn

    Artikl je dostupan

    HD SATA 6G 500GB 7.2K NO HOT PL 3.5" ECO

    Device Location: Internal Form Factor: 3 5 Storage Capacity: 500 GB Supports Data Channel: SATA III-600 Rotational Speed: 7200 rpm External Data Bit Rate: 600 Mbps SATA Interface Quantity: 1 SATA Interface Connector Type: SATA 7-pin Parent Products: TX100

    Info